Omluvy, náhrady

Baby club Nessie nabízí klientům nahrazování zmeškaných lekcí jako nadstandartní službu na kterou nevzniká žádný právní nárok.

Lekce budou nahrazovány v kurzu realizovaném další den v týdnu než je kurz, který navštěvujete pravidelně. Systém funguje následujícím způsobem: vyberete si náhradní lekci – plaváčci co chodí plavat v pondělí mohou přijít ve čtvrtek a čtvteční plaváčci v pondělí. Stačí napsat smsku den předem  a pokud je někdo omluvený, můžete přijít. Výjmečně je možné přijít i navíc ( jako sedmý člen skupinky) , ale pak by bylo potřebné dát si věci s nějakou maminkou do společné skřínky. Prosím vyčkejte na informaci až 1 den před lekcí večer – dříve nebudu znát ,zda je volné místo.Pokud se mi někdo omluví až v den plavání do 8 hod. ráno pro akutní onem., pak Vás  narychlo oslovím já smskou, zda nechcete přijít ten den na náhradní lekci.

Bazén Sport klub U divadla:

Kurzy- čtvrtek dopoledne se koná v čase-  10-11 30 hod.

Kurzy-pondělí  odpoledne se koná v čase -13 30-15 00 hod.

Kurz trvá od zaří do prosince 2018.

Vhodné je nahrazovat si  lekce předem a to i v případě,že nejste nemocní. Pokud pak budete mít docházku 100 %, zůstane Vám předem vybraná lekce jako bonus. Baby club Nessie umožnuje nahrazení max. 3 lekcí v rámci probíhajícího kurzu.

Za omluvenou lekci se považuje omluva smskou na tel.č. 731 20 98 95 nejpozději do 8 hod. ráno v den konání lekce- určeno pouze pro akutní onemocnění ! Standartní omluvu lekce, prosím, nejméně 2 dny předem aby bylo možné jí nabídnout dalším maminkám.Méně než 2 dny předem je možné se omluvit pouze smskou (nikoliv emailem).

Baby club Nessie si vyhrazuje právo v odůvodněných případech řešit záležitost individuálně.