Omluvy, náhrady

Baby club Nessie nabízí klientům nahrazování zmeškaných lekcí jako nadstandartní službu na kterou nevzniká žádný právní nárok.

K výběru náhrad pracujeme s náhradovým systémem AUXYS.

Zde je přístup do registrace.

https://nessie.auksys.com/master/zakaznikadd.php

Ve formuláři je potřebné vyplnit především povinné položky – tj. vlastní uživatelské jméno , jméno dítěte, datum narození,stačí jeden tel.+ email, jméno a příjmení jednoho z rodičů, adresa stačí jen orientačně.Po odeslání registrace obdržíte na email přihlašovací údaje a heslo. Po -té se již můžete podívat na způsob práce s náhradovým systémem-instrukce naleznete v sekci NAPOVĚDA Je zde popis , co uvidíte v jednotlivých záložkách, jak se omlouvat na lekci a vybrat náhradní lekci . Naleznete zde i Provozní řád, informace k omlouvám, náhradám atd. Vlastní zařazení v kurzu uvidíte až po-té ,co přiřadím Vaší přihlášku do konkrétního kurzu- krátce před zahájením kurzu. Tehdy se již bude možné začít omlouvat na lekci.

Náhrady :
Omluvy jsou možné nejpozději 1 den před lekcí, v případě akutního onemocnění projevujícího se poprvé přes noc v den plavání ráno do 8 hod.(výjimečné). V systému získáte možnost náhrady 1 lekce bez toho abyste museli mít lekci omluvenou a to pouze v první polovině kurzu. Doporučuji tedy několik dní před začátkem či na začátku kurzu se přihlásit do systému a bez toho abyste museli být omluveni ,ihned si lekci zarezervovat. Toto Vám umožní začít nahrazovat již na začátku kurzu a tím se vyhnout nevyužití lekcí ke konci kurzu, kdy nahrazuje více maminek. Je možné si nahradit při absolvování 10-12 lekcí 4 lekce, při nižším počtu lekcí 9 -8 lekcí – je možné nahradit 3 lekce ,při absolvování 5-7 lekcí – 2 lekci, při absolvování 1-4 lekcí- 1 lekci. Náhrady probíhají v další plavecké  dny na konkrétním bazénu.Na náhradu může přijít kdokoliv další z rodiny- manžel, babička, dědeček…Též na lekce je se možné střídat ,ale pouze jeden doprovod může být  s dítětem v bazénu.

Lekce se nepřevádějí do dalšího kurzu.

Bazén Castle Rezidence :

Kurzy -úterý odpoledne se konají v čase 12 00 -15 00 hod.

Kurzy -středa odpoledne se konají v čase 12 00 – 15 00  hod.

Kurzy- čtvrtek odpoledne se konají v čase 12 00- 15 00 hod.

Kurzy – pátek odpoledne se konají 12 – 14hod.

 

.Baby club Nessie si vyhrazuje právo v odůvodněných případech řešit záležitost individuálně.