Kontakt, osobní profil, odkazy

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mgr.Zuzana Finková, Tel.731 209895 Email:Zuzana.Finkova@gmail.com

Plavání rodičů s dětmi se věnuji od roku 1994 , kdy jsem absolvovala akreditovaný kurz“ Instruktor plavání kojenců a batolat u Baby clubu Kenny“. V roce 2014 jsem absolvovala kurz „Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku “ u vzdělávací agentury Balic. Plavání rodičů s dětmi jsem se věnovala při vedení kurzů Baby clubu „Kenny“ a „Junior“.Spolupodílela jsem se na organizaci letních pobytových akcí  spojených s plaváním rodičů s dětmi u klubu“ Junior„. Mimo plavání kojenců a batolat se věnuji práci s lidmi s Dětskou mozkovou obrnou jako sociální pracovnice.

IMG-20171122-WA0002(4)IMG_20171228_140104

Klára Volaufová

Jsem  zakládající členkou Baby clubu Juklik v roce 1993. Spolupráce v Baby clubu Juklík v oblasti kojeneckého a batolecího plavání  trvá až do současné doby. Nyní jsem svojí činnost rozšířila i o děti  od 3 let věku – plavu s dětmi z mateřských škol  Barrandov, věnuji se tréninku ZP teamu školy, plavu s dětmi v  Aqua Dreamu na Barrandově.

 

foto-Karolina

Karolina Minksová  – instruktorka – plávání kojenců a batolat se věnuji od roku 2009.Absolvovala jsem kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku v akreditovaném školícím středisku MŠMT ČR Miroslava Matušky. Jako instruktorka plavání kojenců a batolat jsem  působila od roku 2009  v MATERNITY care s r.o. a nyní  v Clubu vodních dětí v Jesenici .K dalším aktivitám, kterým se věnuji patří cvičení batolat, vaničkování, Agua aerobik, cvičení s kočárky a další.

foto

Pavla Kubíčkováinstruktorka-plavání rodičů s dětmi se věnuji od roku  2014, kdy jsem absolvovala rekvalifikační kurz Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku u Daniely Novákové v Klubu Bublinka.Kromě Baby clubu Nessie působím v Klubu Pohoda a Baby clubu Juklík. Mezi další mé aktivity patří vaničkování a hlídání dětí v rodinách. Jsem absolventka akreditovaného rekvalifikačního kurz Cvičitel plavání, plavčík a zdravotník zotavovacích akcí ve vzdělávacím zařízení u Miroslava Matušky v Dobrušce. Od roku 2010 se věnuji i výuce plavání dětí.

Spolupracující oragnizace :

studioprozeny.cz – cvičení po porodu s hlídáním

Hana Chalušová  AEON centrum- tel.: 774 414 213,  http://www.terapeuti.eu/

https://www.facebook.com/AEON.PsychoterapiePoradenstviKrizovaIntervence

http://www.emimino.cz

 http:// www.zdravnet.cz