Osobní profily instruktorek, kontakt, spolupracující organizace

foto Iz-1 - kopie       Mgr.Zuzana Finková, Tel.731 209895 Email:Zuzana.Finkova@gmail.com

Plavání rodičů s dětmi se věnuji od roku 1994 , kdy jsem absolvovala akreditovaný kurz“ Instruktor plavání kojenců a batolat u Baby clubu Kenny“. V roce 2014 jsem absolvovala kurz „Plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku “ u vzdělávací agentury Balic. Plavání rodičů s dětmi jsem se věnovala při vedení kurzů Baby clubu „Kenny“ a „Junior“.Spolupodílela jsem se na organizaci letních pobytových akcí  spojených s plaváním rodičů s dětmi u klubu“ Junior„. Mimo plavání kojenců a batolat se věnuji práci v psychoterapeutickém středisku, t.č. jsem na mateřské dovolené.

   1685743244690     Iveta Kodešová

Vystudovala jsem cestovní ruch a management, nyní jsem na rodičovské dovolené.Rekvalifikaci Instruktor dětského a kojeneckého plavání jsem  získala ve školícím středisku Anahita. Mám kurz zaměřený na vaničkování i kojenecké masáže.

 svetlana    Světlana Novotková 

Rekvalifikační kurz Instruktor kojeneckého a batolecího plavání jsem získala ve školícím středisku Matuška- Dena. Zabývám se free -divingem na reprezentační úrovni. Nyní jsem na  rodičovské dovolené.

 

Zuzka Pechova foto      Ing.Zuzana Pechová- dočasně nemá kurz-studium-zástupy

Absolvovala kurz Instruktor dětského plavání od 0 do 6 let u Aliance dětského plavání včetně vaničkování, spolupracovala s klubem Srneček. V dětství  se věnovala závodnímu plavání. Vystudovala technickou univerzitu, fakultu textilni v Liberci. Je matkou 3 dětí.

 

Iveta prušova foto       Bc.Iveta Průšová – zástupy

Absolvovala kurz dětského a kojeneckého plavání 0-6 let v Anahitě. Sportu se věnuje i v jiných oblastech je instr.jogy , ZTV a dětského lyžování. Vystudovala pedagogickou fakultu , obor Výchova ke zdraví.

 

foto tereza    Tereza Hartmannová – zástupy
Instruktorka plavání dětí 6.měs. – 3 roky u rekval.střediska Matuška-DENA, mimo Baby club Nessie  lektorka programů pro děti  www.peckyproprcky.cz. zkušenost s Montessori pedagogikou
 IMG_20171228_140104      Klára Volaufová – zástupy

Spoluprácí v Baby clubu Juklík  jsem začínala plavání s kojenci a batolaty.   Nyní jsem svojí činnost rozšířila i o děti  od 3 let věku – plavu s dětmi z mateřských škol  Barrandov, věnuji se tréninku ZP teamu školy, plavu s dětmi v  Aqua Dreamu na Barrandově.

 

Spolupracující oragnizace :

Možnost získání rekvalifikačního kurzu – Instruktor dětského plavání -Matuška-Dena

https://www.matuska-dena.cz/rekvalifikace/instruktor-detskeho-plavani/

 

Hana Chalušová – https://terapienatelo.webnode.cz/

 

http://www.emimino.cz

 http:// www.zdravnet.cz

studioprozeny.cz – cvičení po porodu s hlídáním