Bazén Lázně Cordeus- Praha 6

-otevření plavání na tomto bazénu odloženo   –

Bazén o rozměrech 12 x 3,5 m s pravidelnými hygienickými kontrolami pro kojenecké a batolecí plavání  o teplotě vody 30-31 c.Nachází se ve 4. patře budovy Centra trvalého zdraví Cordeus , přístuip je bezbariérový. Umístěním je do 5 minut od stanice metra Bořislavka.
Vodu v bazénu je upravována  ozonizací, což umožnuje použít nižší obsah chloru. Voda je  následně  ošetřena technologii využivající aktivní uhlí pro vychytávání chloru.Tím se ho méně drží nad hladinou  a nedráždí dychací cesty . Součásti  bazénu je vířivka o teplotě 37 C,  též s pravidelnými hygienickými kontrolami , určena pro využití v kurzech kojeneckého a batolecího plavání.

K dispozici jsou 2 šatny pro maminky a 1 šatna pro tatínky, což nabízí komfortní šatnové zázemí. Po lekci je možné využít aklimatizační místnost s hračkami , přebalovacími ohrádkami a posezením pro rodiče. Ve 4. patře se nachází i Fresch cantina Cordeus , kde nabízí polední menu, občerstení během celého dne. V létě je možné posedět při malé konzumaci  i  na a terase s výhledem na Prahu.

 

Bazén a vířivka

cordeus bazenviřivka cordeus

 

Aklimatizační místnost a budova

cordeus- dětska místnostbudova cordeus